+48 573 473 728

biuro@waltcompany.pl

fb.com/waltcompany

Strony internetowe

indywidualne strony www dla firm

Projektowanie stron internetowych dla firm

Najbardziej rozbudowanym zakresem naszej działalności jest projektowanie stron internetowych dla firm na indywidualne zamówienie. Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań graficznych i programistycznych to nasza specjalność. Poprawnie i nowocześnie zbudowana, skuteczna strona www pozwoli Państwu wykreować pozytywny wizerunek firmy w Internecie. Aktualnie własna strona internetowa jest wręcz niezbędna do prowadzenia działalności, niezależnie od branży. Stały kontakt z Klientami, przedstawienie oferty, sprzedaż on-line, to tylko niektóre atuty posiadania własnej, unikalnej strony internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z portfolio wykonanych prac i cennikiem.

Profesjonalne projektowanie stron internetowych zapewnia dobra współpraca programisty i grafika. Nasz zespół każde zlecenie realizuje z pełnym zaangażowaniem, dlatego w efekcie powstają witryny, które wyróżniają się funkcjonalnością i estetyczną oprawą graficzną. Projektowanie stron internetowych dla firm wymaga dokładnego poznania oczekiwań naszych Klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się znajdować najlepsze rozwiązania, które pozwolą nam na wykonanie niepowtarzalnych stron www. Analizujemy dokładnie aktualnie panujące trendy na rynku, by projektowanie witryn internetowych nie było tylko oparte na podstawowej wiedzy programistów, ale również na nowych technologiach, które wspomagają zarządzanie stroną. Kompleksowe wykonanie stron internetowych i nowoczesne realizacje – to właśnie nas wyróżnia na rynku! Projektujemy strony www rozpoczynając realizację od projektu graficznego, kończąc na programowaniu i pełnej optymalizacji pod wyszukiwarki. Tworzenie strony internetowej dla swojej firmy powierz profesjonalistom i zbuduj swoją markę w sieci.

Strony internetowe w Walt Company - cennik

HTML + CSS + RWD Metoda kodowania strony wraz z responsywnością.

Platforma
-

Indywidualny projekt
Tak

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
1.200 zł
1.476 zł brutto

HTML + CSS + RWD + CMS Metoda kodowania strony wraz z responsywnością i panelem administracyjnym.

Platforma
WordPress / Drupal

Indywidualny projekt
Tak

Rozpoczęcie prac
4 dni

Liczba poprawek
5

Cena netto od
2.400 zł
2.952 zł brutto

Zamów indywidualną stronę internetową

OWU

Indywidualne strony www - portfolio

Strona internetowa Adiutor Strona internetowa AMT Group Strona internetowa Aero Agri Strona internetowa Alfa Projekt Strona internetowa Anima Kids Strona internetowa Atlantic Lawyers Strona internetowa Będzie Czysto Strona internetowa Brit-Pol Strona internetowa F&O Strona internetowa EstheticOrtho Strona internetowa Eva Home And Garden Strona internetowa Fabryka Chwil Strona internetowa Halwit Strona internetowa Biuro Rachunkowe Strona internetowa Kancelaria notarialna Strona internetowa  - Moja Wina Strona internetowa Fotografia okolicznościowa Strona internetowa Nowa System Strona internetowa Perfect Water Strona internetowa Photodelea Strona internetowa Podolog Strona internetowa Usługi dla transportu Strona internetowa Premium Consulting Strona internetowa | Restauracja Strona internetowa | Kancelaria Radcy Prawnego Strona internetowa | Salon urody Strona internetowa | Transport i spedycja Strona internetowa | Restauracja Strona internetowa | Drewniane elewacje Strona internetowa | Kancelaria Radcy Prawnego Strona internetowa | Przedszkole niepubliczne Strona internetowa | Wyślij Rower
Wykonanie stron internetowych

Proponujemy dwie opcje projektowania stron internetowych. Pierwszy wariant obejmuje projektowanie stron www dla firm w oparciu o język HTML i CSS wraz z responsywnością (RWD). Druga opcja to wykonanie stron internetowych resposnywnych (z dostosowaniem witryn do wyświetlania pod każdą rozdzielczością ekranu) z autorskim panelem CMS pozwalającym na samodzielną edycję zawartości strony z wysokości wizualnego panelu administracyjnego.

Podstawowa wersja autorskiego systemu zarządzania treścią CMS (pozwala na samodzielną edycję strony z wysokości wizualnego panelu administracyjnego) zawiera możliwość edycji pozycji menu, treści na podstronach, dodawania i usuwania plików graficznych / zdjęć, a także załączania dodatkowych plików (np. oferty PDF). Dodatkową funkcjonalnością zawartą w cenie są "przyjazne linki", dynamiczne tytuły i opisy, dzięki którym wykonana witryna jest lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych (w tym oczywiście w Google). Możliwa jest rozbudowa i wdrożenie innych, wybranych funkcjonalności, które nie zostały zawarte w podstawowej wersji panelu. Dzięki temu oferowane przez nas projektowanie witryn internetowych pozwala zawsze zrealizować wszystkie oczekiwania Klienta.

Indywidualne podejście do tworzenia stron www

Przewagę nad konkurencją zdobywamy autorskimi rozwiązaniami. Oznacza to, że wykonanie stron www nie opieramy o gotowe rozwiązania graficzne. Każda wykonywana strona tworzona jest od podstaw, a właściwie dobrany system zarządzania treścią dostosowywany jest do indywidualnego zamówienia i potrzeb Klienta. Dzięki temu, decydując się na oferowane przez nas tworzenie stron internetowych dla firm, mają Państwo gwarancję otrzymania w pełni funkcjonalnej witryny dostosowanej w 100% do swoich wymagań.

Doradzimy i bezpłatnie wycenimy
Napisz lub zadzwoń do nas

Skontaktuj się z nami ›

Jak działamy?
Przed realizacją każdy pomysł poddajemy wcześniejszej analizie, aby sprostać wymaganiom naszych Klientów.


Konsultacje Pomysł Projekt Realizacja

Skontaktuj się z nami ›

Nasze atuty

Projekty graficzne na indywidualne zamówienie

Indywidualne
projekty

Obsługujemy firmy od 2009 roku

Wieloletnie
doświadczenie

Rozwiązania graficzne i programistyczne szyte na miarę

Autorskie
rozwiązania

Obsługa firm w zakresie projektowania, reklamy i druku

Kompleksowa
obsługa

Zlecenia realizowane są zgodnie z ustalonym terminem

Terminowe
realizacje

Indywidualna wycena każdej realizacji

Spersonalizowana
wycena

Oferujemy obsługę techniczną nad zrealizowanymi projektami

Obsługa
techniczna

Zapewniamy stały kontakt w godzinach pracy

Stały
kontakt